Hakkımızda

Yüzakı Eğitim Kurumları Eğitimin Yüzakı

Yüzakı Eğitim Kurumları, tecrübeli eğitim kadrosuyla eğitim-öğretim hayatına farklı bir tarz getiriyor.

Eğitim kurumumuz, tüm genel seçme ve yerleştirme sınavlarına en iyi şekilde öğrencileri hazırlarken aynı zamanda öğrencilerin entelektüel alt yapılarını geliştirecek şekilde faaliyetlerini sürdürmektedir.

Yüzakı Eğitim Kurumları olarak her çocuğun ayrı birer değer olduğu noktasından hareket ettik. Bu doğrultuda akademilerimizde öğrenim gören her öğrencimizin başarılı bir geleceğe büyük ve sağlam adımlarla yürüyen, gençler yetişmesini amaçladık.

Profesyonel Eğitim
Planlı & Programlı Örgün Eğitim

Vizyonumuz

Yüzakı Eğitim Kurumları olarak vizyonumuz; öğrencilerimizin arasında EŞİTLİK ilkesine dayanarak, çocuklarımızın ÖZGÜVENİNİ sağlayan ve onların İDEALLERİ doğrultusunda gerçekleştirebilecekleri sonuçlara odaklanan bir kurum olma özelliğimiz ile varlığımızı her geçen yıl öğrencilerimiz ve velilerimiz nezdinde daha da güçlendirmek.

Misyonumuz

Özel öğretim kursu olarak, okullarımızda verilen öğretimin yetersiz kalan yönlerini giderebilmek maksadıyla, öğrencilerine okul veya klasik dershane tarzında yks ve ya lgs hazırlıyoruz.

Hazırsan
Başlıyalım

Aklın mı karışık ve ya sormak istediğin sorular mı var dilediğin zaman bizimle iletişim kurabilirsin sana yardımcı olmak için buradayız!

PROFESYONEL ÖĞRETMENLER

En deneyimli öğretmen kadromuz ile değerli öğrencilerimizin her zaman yanındayız.

ÖZEL ÖĞRENME MODELİ

Hedefine ulaşmanın vermiş olduğu mutluluğu paylaşıyoruz.

MUTLU ÖĞRENCİLER

Hedefine ulaşmanın vermiş olduğu mutluluğu paylaşıyoruz.

HEDEFE ULAŞILABİLİRLİK

Öğrencilerimizi hedeflerine ulaştırıyor ve mutluluklarını benimsiyoruz.